A Közösség Pécelért Egyesület újabb kertrendezést szervezett. Az egyesület facebook bejegyzése szerint köszönik a közreműködést a “Péceli Dojonak, Karsai Andrásnak, a Fáy Iskola kollégistáinak, Sztranyan Zsófinak és családjának, a Wass Albert Társaságnak, a mezőőröknek és közterület felügyelőknek, a Közösség Pécelért Egyesület képviselőinek”.
Pár nappal korábban, november 22-én pedig a Fáy András Mezőgazdasági Technikum és Szakképző Iskola kollégistái rendezték a kertet.